Tribine zasjenile juniorsku utakmicu: Stoja - Pula 1981 71:69

U 2. kolu juniorske lige Istarske Županije košarkaši Stoje zasluženo su pobjedili vršnjake iz Pule 1981, prvenstveno borbenošću, te upornom i strpljivom igrom u napadu.

Gosti su u prvom poluvremenu imali i 13 poena prednosti, međutim Stoja serijom 11:3 u trećoj četvrtini prelazi u vodstvo 50:48, a tih će 2 poena razlike ostati i na kraju utakmice. Treba naglasiti izuzetno indolentnu i nepovezanu igru puljana, posebno ključnih igrača Rakića, Vinka, Škore i Kajića. Kod domaćina najraspoloženiji je bio N. Gržinić sa 19 postignutih koševa.

Nažalost, nemoguće je ne spomenuti sramotno ponašanje roditelja na tribinama, koji su svojim nekulturnim ispadima i dobacivanjem sramotili klub u kojem igraju njihova djeca. Takva "podrška" nastavila se i nakon utakmice verbalnim napadom na suce, iz samo njima znanih razloga.

Košarkaški klub Pula 1981 ograđuje se od takvog ponašanja pojedinaca, koji ne nanose štetu samo klubu, već i svojoj djeci. Ovim se putem ispričavamo svima onima koji su na bilo koji način povrijeđeni ovakvim neodgovornim ponašanjem, dok roditelje pozivamo da (još jednom) pročitaju Kodeks ponašanja Košarkaškog kluba Pula 1981.

Stoja - Pula 1981 71:69 (20-21; 19-25; 24-13; 8-10)

Stoja: Kovačević 11, A. Mohorović, D. Mohorović, Žunić 3, Ivanišević-Sotošek 5, Đ. Koljanin 10, Banko, F. Gržinić 13, N. Gržinić 19, Dodik 10; Trener: Valentinčič
Pula 1981: Kaić 30, Kajfeš, Refka, Hadžić, Adrović, Maurel 2, Vinko 9, Bilić, Škoro 3, Konjević 7, Rakić 18, Radunić; Trener: Tomić.