Desetkovani kadeti poraženi u Rijeci: Kvarner 2010 - Pula 1981 109:66

Kadeti Pule 1981 nastupili su danas u sklopu 3. kola Regionalne lige 2021/22 u Rijeci gdje su poraženi od Kvarnera 2010 konačnim rezultatom 109:66.

Trener Nikica Šljuka u današnjem je susretu mogao računati na usluge samo šest igrača, obzirom da su Bijeloplavi na put išli u apsolutno krnjem sastavu zbog velikog broja bolesnih igrača. Unatoč navedenom, mladi su se Puležani stoički borili do zadnje minute, drugu četvrtinu čak i zaključili u svoju korist, a u posljednjoj četvrtini umorni pokleknuli pred posljednjim naletom domaćina.

Jakob Fabijanić bio je nezaustavljiv te je susret zaključio s 39 postignutih koševa, Massimo Lizzul postigao je 14, dok je Riječane predvodio Lisac s 30 poena. U sljedećem kolu Bijeloplavi gostuju u Pazinu kod istoimenog domaćina.

KVARNER 2010 - PULA 1981 109:66 (26:14, 18:20, 27:20, 28:12)

Kvarner 2010: Lisac 30, Badurina 14, Lovrinov 17, Gligora, Barbalić 9, Stevanović 4, Vukelić 5, Bart 17, Delpin 6, Košmerl 4, Laušin. Trener: Mušić.

Pula 1981: M.Perković 3, S.Perković 4, Fabijanić 39, Jojić, Lizzul 14, Rustemi 6. Trener: Šljuka.