Nesretan vikend za pretkadete i kadete

Tijekom protekla tri dana pretkadeti i kadeti Košarkaškog kluba Pula 1981 odigrali su tri utakmice Regionalne lige 2021/22, u kojima su, nažalost, upisali tri poraza.

Pretkadeti trenera Vanje Perdije platili su danak samoizolaciji, u subotu protiv vršnjaka Ri-Basketa uspjeli su parirati tri četvrtine nakon čega je ponestalo snage i gosti su stigli do uvjerljive pobjede (49:85). Sličan je scenarij bio i sinoć u Pattinaggiu protiv Kastva, u sklopu zaostale utakmice 3. kola, no ovoga su se puta mladi Bijeloplavi držali gotovo do samog kraja kada su bili primorani čestitati gostima na pobjedi 61:76.

Kadeti trenera Nikice Šljuke gostovali su u subotu u Crikvenici gdje je istoimeni domaćin u sklopu 5. kola slavio s uvjerljivih 100:47. U nastavku prvenstva kadete čeka još domaći sraz s Kvarnerom 2010 te zaostala utakmica 3. kola u Pazinu, dok će pretkadeti, koji čitav prvi dio sezone igraju bez ozlijeđenog Sandra Štifanića, u sljedećem kolu ugostiti Jadranku, a u zadnjem gostovati u Kastvu.