Nova pobjeda dječaka: Fažana - Pula 1981 29:56

Dječaci Pule 1981 upisali su i drugu ovosezonsku pobjedu u Županijskoj ligi, u 2. kolu slavili su protiv vršnjaka Fažane konačnim rezultatom 29:56.

Iako trener Vanja Perdija nije mogao računati na ozlijeđenog Lovra Perkovića, njegovi su puleni od prve minute maksimalno ozbiljno krenuli u susret te je pitanje pobjednika bilo riješeno već nakon prve četvrtine. Unatoč konačnoj rezultatskoj razlici momčadi Fažane idu čestitke za pristup i borbenost.

Kapetan Bijeloplavih Antonio Divković zasluženo je odnio titulu prvog strijelca utakmice s 21 postignutim košem, od čega čak četiri trice. Vili Išić dodao je 19, a Juraj Kvaternik 6 koševa, dok je domaće strijelce predvodio Rudan s 13 pogodaka. U sljedećem kolu dječaci Pule 1981 ugostiti će na svom parketu cure Rovinja.

FAŽANA - PULA 1981 29:56 (8:24, 4:6, 5:7, 12:19)

Fažana: Battistutta, T.Brajević Britvić, Baškarao, Audi, Radolović, Rudan 13, Velagić 8, Subotić, Beriša 4, Gogulić, N.Brajević Britvić 2, Belas 2. Trener: Kauzlarić.

Pula 1981: Butorac, Ustić 4, Puh, Jovanović, Malbašić 4, Išić 19, Divković 21, Kokić, Kvaternik 6, Dizdar 2. Trener: Perdija.