Dječaci zaključili prvi dio sezone petom pobjedom u nizu: Pula 1981 - Rudar 63:33

Dječaci Pule 1981 i danas su potvrdili odličnu formu koja ih krasi u ovom prvom dijelu sezone, u susretu 5. kola Županijske lige slavili su protiv vršnjaka Rudara konačnim rezultatom 63:33 te kalendarsku godinu zaključili bez poraza.

Na krilima nezaustavljivog Vilija Išića, strijelca 27 koševa, mladi puleni trenera Vanje Perdije već su u prvoj četvrtini riješili pitanje pobjednika, nakon čega su svi igrači dobili ravnomjernu minutažu. Antonio Divković zabio je 13 koševa, Matej Ustić 5, dok su po 4 upisali Lovro Perković, Marin Kozina, Roko Jovanović i Marko Dizdar. Strijelce Labinjana je predvodio P.Smoković s 15 postignutih koševa.

PULA 1981 - RUDAR 63:33 (24:3, 11:11, 12:9, 16:10)

Pula 1981: Butorac, Ustić 5, Perković 4, Kozina 4, Kvaternik 2, Stivi, Išić 27, Divković 13, Kokić, Jovanović 4, Dizdar 4.

Rudar: Licul, R.Smoković 12, P.Smoković 15, Čorić 6, Salihović, Kliman, Trinajstić, Paliska.