Pretkadeti slavili u gradskom derbiju: Pula 1981 - Stoja 80:65

Iako u desetkovanom sastavu, bez nekoliko važnih igrača, pretkadeti Pule 1981 odigrali su sinoć u Pattinaggiu sjajnu utakmicu te nakon borbenih četrdeset minuta slavili u gradskom derbiju protiv Stoje konačnim rezultatom 80:65.

Trener Vanja Perdija nije mogao računati na ozlijeđene Sandra Štifanića, Bornu Belinića, Damjana Blaškovića-Rojnića, Teodora Bernobića i Aleksa Ivaneka, no ekipa je od prve minute odigrala koncentrirano i srčano, a fantastičnom trećom četvrtinom, u prelijepoj atmosferi, riješeno je pitanje pobjednika.

Bijeloplave je do pobjede predvodio nezaustavljivi David Kalčić s 26 postignutih koševa, 18 je dodao Filip Damjanac, 16 Toni Bertonja dok je Erik Antunović utakmicu zaključio s 9. U redovima Stoje se istaknuo Grgorinić, strijelac 25 koševa.

PULA 1981 - STOJA 80:65 (22:18, 22:22, 26:11, 10:14)

Pula 1981: Perković, Bertonja 16, Antunović 9, Išić 5, Božić 6, Damjanac 18, Divković, Kalčić 26, Bajzec.

Stoja: Poljak 9, Botica, Orihovac 4, Unukić 8, Grgorinić 25, Starčić, Steblaj 1, Celija 2, Miošić 14, Račan, Brumnić 2.