Sjajna pobjeda raspoloženih pretkadeta: Pula 1981 - Novigrad 67:26

Fantastičnu partiju odigrali su danas pretkadeti Pule 1981 u zaostaloj utakmici 8. kola Županijske lige protiv vršnjaka Novigrada. Nakon četrdeset minuta oku veoma ugodne utakmice semafor u Domu sportova Mate Parlov pokazivao je 67:26 za pulene trenera Vanje Perdije.

Predvođeni raspoloženim dvojcem Sandi Išić i David Kalčić, koji su postigli 18, odnosno 16 koševa, mladi Bijeloplavi već su nakon prve četvrtine dali do znanja gostima da namjeravaju oba boda zadržati u Puli. Svih jedanaest igrača u rosteru domaćih koji su ulazili u igru upisali su se u listu strijelaca, dok je strijelce Novigrada predvodio Brenko s 8 postignutih poena.

PULA 1981 - NOVIGRAD 67:26 (15:4, 19:13, 16:4, 17:5)

Pula 1981: V.Išić 2, Ustić 2, Jovanović 2, Perković 5, Božić 4, S.Išić 18, Antunović 6, Damjanac, Bernobić 4, Kalčić 16, Bajzec 8. Trener: Perdija.

Novigrad: Rapizlović, Kabinić 2, Burić, Stabile, Brenko 8, Ljubović, Qenaj 2, Kajinić, Plačko 4, Perić 7, Bubalo, Majkus 3. Trener: Nađ.