Pretkadeti slavili u derbiju, povratak Divkovića: Stoja - Pula 1981 41:83

U 3. kolu Regionalne lige 2022/23 pretkadeti Pule 1981 slavili su u gradskom derbiju na gostovanju kod Stoje konačnim rezultatom 41:83. Za pulene trenera Vanje Perdije prva je to ovosezonska pobjeda koja će sigurno dati vjetar u leđa mladim Bijeloplavima u nastavku prvenstva.

Pored same pobjede svakako posebno veseli i povratak na parket dugo ozlijeđenog Antonija Divkovića koji je upisao prve minute ove sezone uz 6 postignutih koševa. Prvi strijelci susreta bili su Filip Damjanac s 37 poena te Sandi Išić s 28, dok se kod domaćina istaknuo Jurman s 13 koševa na kontu.

U sljedećem kolu pretkadeti će na svom parketu ugostiti vršnjake Pazina, a motiva sigurno neće manjkati s obzirom na to da su u prvom susretu u Pazinu poraženi s velikom razlikom. Utakmica 4. kola na rasporedu je u nedjelju, 13. studenog, u Domu sportova Mate Parlov s početkom u 12:00 sati.

STOJA - PULA 1981 41:83 (12:17, 11:17, 12:22, 06:27)

Stoja: Celija, Katanić 4, Lukenda, Krizmanić 2, Orihovac 12, Starčić 4, Smoljan 4, Jurman 13, Bradarić 2, Bajec. Trener: Valić.

Pula1981: Čović, Ustić 2, Kuzmanović 2, Perković 4, Damjanac 37, S.Išić 28, Vrlazić, D.Malbašić, E.Malbašić, Divković 6, V.Išić 4. Trener: Perdija.