Kadeti zaključili Regionalnu ligu porazom: Kastav - Pula 1981 92:49

Kadeti Pule 1981 u okrnjenom su sastavu nastupili na utakmici desetog, ujedno i posljednjeg, kola Regionalne lige 2022/23 te upisali poraz od favoriziranog Kastva. Nakon četrdeset minuta neravnopravne borbe domaćin je slavio s uvjerljivih 92:49.

Kastavci su na krilima nezaustavljivog Zatezala, strijelca 38 koševa, susret riješili već u prvom poluvremenu tijekom kojeg su mladi Bijeloplavi uspjeli postići tek 16 koševa. Toni Bertonja jedini se napadački istaknuo postigavši 24 koša. Pulene trenera Branka Ferlattija u nastavku sezone čeka nastup u Županijskoj ligi.

KASTAV - PULA 1981 92:49 (26:8, 23:8, 26:22, 17:11)

Kastav: Tončinić 11, Zatezalo 38, Bajt 2, Dragičević 11, Bunjevac 2, Peričić 2, Pogorelić 6, Glažar 24. Trener: Tončinić.

Pula 1981: Račan 6, Bertonja 24, Antunović 4, Božić 6, Lizzul 2, Komić 4, Blašković-Rojnić, Damjanac 2, Bajzec 1, Perković. Trener: Ferlatti.