Kadeti pobjedom zaključili regularni dio sezone: Fažana - Pula 1981 53:74

U zaostaloj utakmici 3. kola Županijske lige za prvaka 2017/18 kadeti Pule 1981 pobjedili su vršnjake Fažane konačnim rezultatom 53:74.

Nakon donekle izjednačenog prvog poluvremena (28:33), Bijeloplavima je bila dovoljna treća četvrtina, u kojoj su agresivnom obranom limitirali domaćina na samo 7 postignutih koševa, da zaključe pitanje konačnog pobjednika.

U redovima Puležana svi su se igrači upisali u listu strijelaca, a istaknuli su se Marin Jakšić sa 16, Gordan Kondić s 14 te Zinn Zuber s 10 postinutih koševa. Strijelce Fažane predvodio je Đurin s 15 poena. Kadete Pule 1981 drugi tjedan očekuje polufinale Županijske lige u gostima kod Stoje.

FAŽANA - PULA 1981 53:74 (17:16, 11:17, 7:22, 18:19)

Fažana: Drobac, Hadžiselimović 7, Budisavljević 10, Mikelić 11, Gambin, Mehmedović, Pavlić 8, Mihatović 2, Udovičić, Đurin15; trener: Žarić.

Pula 1981: Jakšić 16, Kajtazović 5, Vučinić 4, Borina 6, Grgić 6, Đorđević 7, Zuber 10, Siard 2, Kondić 14, Maurović 2, Milec 2; trener: Krizman.