Uvjerljiva pobjeda kadeta: Pula 1981 - Fažana 81:55

Da se natjecateljski vikend Bijeloplavih ne zaključi negativno pobrinuli su se kadeti Pule 1981 koji su u susretu 3. kola Županijske lige 2018/19 uvjerljivo svladali vršnjake Fažane konačnim rezultatom 81:55.

Tijekom prvog poluvremena puleni trenera Borisa Begonje nisu uspijevali doći do konkretnije prednosti, no u trećoj četvrtini dodatno "stišću gas" i zaključuju pitanje pobjednika. Toni Borina i Zinn Zuber predvodili su Puležane s 29, odnosno 24 postignuta koša, dok je kod gostiju najefikasniji bio Budisavljević s 24 poena.

U sljedećem kolu županijskog natjecanja Bijeloplavi idu u goste Rudaru iz Labina.

PULA 1981 - FAŽANA 81:55 (22:16, 16:18, 23:14, 20:7)

Pula 1981: D.Damjanac, Zahirović 4, L.Damjanac 4, Rustemi, Borina 29, Bertonja 4, Zuber 24, Milotić 4, Maurović 12, Rašić; trener: Begonja.

Fažana: Drobac, Ninčić 2, Budisavljević 24, Mehmedović, Cetina 3, Đurin 19, Mihatović, Lukin 7; trener: Žarić.