Poraz juniora u Rijeci: Zamet - Pula 1981 80:49

Juniori Pule 1981 poraženi su u 4. kolu Regionalne lige 2018/19 od Zameta konačnim rezultatom 80:49.

Domaćini su otvorili utakmicu agresivno i već na poluvremenu vodili 25 razlike. U nastavku su Puležani malo konsolidirali redove no to je bilo dostatno samo za ne povećati zaostatak. Trener Boris Begonja nije mogao računati na Sandra Kajtazovića i Fabija Sošića što je svakako bio dodatni hendikep.

Krešimir Marinović predvodio je strijelce Bijeloplavih s 15 postignutih koševa, Matija Milohanović dodao je 13, a Nikola Vučinić 10. Zamet je do pobjede vodio Pribanić s 23 ubačaja. U sljedećem kolu Puležani su slobodni, dok ih u 6. kolu čeka gostovanje u Pazinu, no tek u siječnju 2019. godine.

ZAMET - PULA 1981 80:49 (21:13, 24:7, 10:9, 25:20)

Zamet: Bačić 17, Krainović, Lisac 6, Longin 2, Dolušić 2, Skenđić 5, Kutleša 1, Vučemil 10, Dupski 5, Vukajlović 9, Pribanić 23; trener: Rot.

Pula 1981: Grgić, Milec 4, Vučinić 10, L.Buršić, M.Buršić 6, Maurović, Siard 1, Marinović 15, Milohanović 13, Puh; trener: Begonja.