Susjedi prejaki za kadete: Stoja - Pula 1981 102:56

U zaostaloj utakmici 1. kola Županijske lige 2018/19 kadeti Pule 1981 poraženi su od vršnjaka Stoje konačnim rezultatom 102:56.

Prvo poluvrijeme su igrači trenera Borisa Begonje još i držali rezultatski priključak, no u nastavku domaćini ubacuju u višu brzinu i do izražaja dolazi trenutna kvaliteta kojom Stoja zasluženo opravdava ulogu papirnatog favorita.

Zinn Zuber predvodio je svoju ekipu s 18 postignutih koševa dok su Žutoplave do pobjede predvodili Turić s 21 i Kostešić s 19 koševa.

STOJA - PULA 1981 102:56 (24:10, 14:18, 26:14, 38:14)

Stoja: Kostešić 19, Rojnić, Pavletić 17, Turić 21, Percan, Jakšić 5, Kostić 15, Blažević 15, Šimac 10, Andrilović; trener: Korošec.

Pula 1981: Damjanac 4, Bertonja, Borina 11, Zahirović, Zuber 18, Đorđević 8, Rustemi 2, Maurović 13; trener: Begonja.