Poraz juniora u polufinalu Županijske lige: Stoja - Pula 1981 97:56

Juniori Pule 1981 upisali su težak poraz na "gostovanju" kod sportskih prijatelja na Stoji. Domaći su nakon 40 minuta igre slavili s uvjerljivih 97:56.

Znali su igrači trenera Begonje da će teško do iznenađenja, držali se prvu četvrtinu koju su zaključili sa zaostatkom od 5 razlike (18:13), nakon čega su jednostavno izgorjeli i Stoja je polufinalnu utakmicu Županijske lige rutinirano privela kraju konstantno povećavajući prednost.

STOJA - PULA 1981 97:56 (18:13, 33:16, 27:12, 19:15)

Stoja: Kostić 26, M.Buršić 5, Pavletić 17, Sošić 9, L.Buršić 4, Kostešić, Jakšić 27, Turić 2, Percan, Kurtović 2, Plišić 5; trener: Korošec.

Pula 1981: Grgić 6, Milec, Vučinić 7, Bertonja 2, Borina, Damjanac, Kajtazović 19, Zuber 8, Siard, Marinović 4, Milohanović 10, Maurović; trener: Begonja.