Pobjeda juniora košem u posljednjim sekundama: Zamet - Pula 1981 62:63

Juniori Pule 1981 konačno su osjetili slast pobjede u Regionalnoj ligi. Na teškom gostovanju u Rijeci kod Zameta slavili su u posljednjim sekundama susreta košem Sandra Kajtazovića koji je zabio za konačnih 62:63.

Angažirano i borbeno od prve minute puleni trenera Borisa Begonje, iako u zaostatku od 5 poena (33:28) na poluvremenu, u nastavku uspijevaju vratiti utakmicu u egal i u konačnici zasluženo upisati prvu pobjedu sezone.

Puležane je do pobjede predvodio upravo strijelac pobjedničkog koša, Kajtazović, koji se zaustavio na brojci od 23 poena, dok je Matija Milohanović dodao 16, a Nikola Vučinić 12. Kod domaćina se istaknuo Vučemil s 15 postignutih koševa.

ZAMET - PULA 1981 62:63 (19:11, 14:17, 18:14, 11:21)

Zamet: Bacić 14, Lisac 7, Skendžić 5, Katalinić, Vučemil 15, Veršić 14, Pribanić 7; trener: Rot.

Pula 1981: Grgić 4, Milec 2, Vučinić 12, Bertonja, Zahirović, Kajtazović 23, Marinović 6, Milohanović 16, Maurović; trener: Begonja.