Bijeloplavi pokleknuli u nastavku: Lučenec - Pula 1981 90:61

Košarkaši Pule 1981 upisali su poraz u prvom susretu na 7. turniru Batov Pohar koji se od jučer igra u Svitu. Odlično su se Puležani držali protiv slovačkog prvoligaša Lučeneca tijekom prvog poluvremena, na veliki odmor se otišlo pri rezultatu 38:37, no, u nastavku je na naplatu došao umor od 12-satnog putovanja te su puleni trenera Sandra Nicevića morali dignuti bijelu zastavicu i čestitati protivniku na uvjerljivoj pobjedi. Danas u 16 sati na rasporedu je susret protiv češkog Olomoucka.

LUČENEC - PULA 1981 90:61 (21:20, 17:17, 25:11, 28:12)

Lučenec: Caffey 21, Dunne 7, Musil 13, Skvasik 5, Grendla, Basabe 7, Zorvan 6, Jackuliak 9, Eudy 13, Murray 10; trener: Janković.

Pula 1981: Stojanović 8, Filić 6, Guštin 4, Marić, Bilalović 19, Andabaka 8, Bulešić, Šola 4, Grgić, Klepo 8, Wrencher Jr. 3; trener: Nicević.