Juniori pokleknuli u posljednjoj četvrtini: Pula 1981 - Stoja 90:104

Juniori Košarkaškog kluba Pula 1981 poraženi su sinoć od vršnjaka Stoje u susretu 3. kola Županijske lige koji je odigran u solidno popunjenom Pattinaggiu. Imaju za čime žaliti puleni trenera Begonje jer su prve tri četvrtine bili u vodstvu, da bi u posljednjih deset minuta pokleknuli pod naletom gostiju koji su na krilima fantastičnog Filipa Gustovarca, prvog strijelca utakmice s 40 postignutih koševa, preokrenuli rezultat i na kraju zasluženo slavili konačnim rezultatom 90:104.

Kod Bijeloplavih su napadački najraspoloženiji bili Sandro Kajtazović s 28 te Gvido Guštin s 21 postignutim košem, no 104 primljena koša najzornije prikazuju na kakvom je nivou bila obrana, što je u konačnici i presudilo ishod susreta. U sljedećem kolu mladi će Puležani priliku za povratak na pobjedničke staze imati u Fažani gdje će snage odmjeriti s istoimenim domaćinom.

PULA 1981 - STOJA 90:104 (27:12, 28:22, 16:30, 19:31)

Pula 1981: Grgić 4, Milec 7, Vučinić 11, Damjanac 2, Bertonja, Guštin 21, Kajtazović 28, Zuber 4, Fabijanić, Trstenjak, Pavlić 11, Maurović 2; trener: Begonja.

Stoja: Turić 3, M.Buršić 3, Plišić, Sošić 24, Andrilović 8, Gustovarac 40, Catela, Blažević, L.Buršić, Šimac 2, Jakšić 24; trener: Korošec.