Juniori slavili na prvom gostovanju: Fažana - Pula 1981 66:81

Nakon tri domaće utakmice u prva tri kola juniori Pule 1981 jučer su odigrali i prvu gostujuću utakmicu Županijske lige 2019/20 u kojoj su slavili protiv Fažane konačnim rezultatom 66:81.

Angažiranim pristupom puleni trenera Borisa Begonje u prve su tri četvrtine osigurali nedostižnu prednost pa su u posljednjih deset minuta priliku da zaigraju dobili kadeti što domaćin koristi za ublažavanje poraza. Najefikasniji kod Bijeloplavih, koji će u sljedećem kolu biti slobodni, bili su Sandro Kajtazović s 18 te Nikola Vučinić sa 17 postignutih poena.

FAŽANA - PULA 1981 66:81 (9:21, 11:23, 16:21, 31:15)

Fažana: Drobac 6, Đurin 14, Hadžiselimović 16, Vinčić 4, T.Lukin 8, I.Lukin 18; trener: Žarić.

Pula 1981: Grgić 6, Zuber 8, Vučinić 17, Damjanac 8, Bertonja, Niambele, Kajtazović 18, Milec 5, Fabijanić, Trstenjak, Pavlić 9, Maurović 10; trener: Begonja.