Menu
b1

Bijeloplavi sezonu otvaraju u Samoboru

Do početka prvoligaške sezone ostalo je manje od dvadeset dana, Prva muška liga naime počinje u subotu 10. listopada, a završava 27. ožujka 2021. godine kada je na rasporedu 22. kolo. Košarkaši Pule 1981 će sezonu otvoriti na gostovanju protiv Samobora, dok je u 2. kolu na rasporedu domaća utakmica na parketu Doma sportova Mate Parlov protiv Ribola Kaštele. Regularni dio sezone će puleni trenera Sandra Nicevića zaključiti gostovanjem u Zagrebu kod Dinama, nakon čega će četiri prvoplasirane momčadi nastaviti natjecanje u playoffu za plasman u Premijer ligu.

Prva Liga 2020/21

1. kolo (10.10.2020.)
Dubrovnik - Kvarner 2010
Jazine Arbanasi - Bosco
Dinamo Zagreb - Omiš Čagalj Tours
Samobor - Pula 1981
Ribola Kaštela - Zapruđe
Sesvete - Cedevita Junior

2. kolo (17.10.2020.)
Kvarner 2010 - Cedevita Junior
Zapruđe - Sesvete
Pula 1981 - Ribola Kaštela
Omiš Čagalj Tours - Samobor
Bosco - Dinamo Zagreb
Dubrovnik - Jazine Arbanasi

3. kolo (24.10.2020.)
Jazine Arbanasi - Kvarner 2010
Dinamo Zagreb - Dubrovnik
Samobor - Bosco
Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours
Sesvete - Pula 1981
Cedevita Junior - Zapruđe

4. kolo (31.10.2020.)
Kvarner 2010 - Zapruđe
Pula 1981 - Cedevita Junior
Omiš Čagalj Tours - Sesvete
Bosco - Ribola Kaštela
Dubrovnik - Samobor
Jazine Arbanasi - Dinamo Zagreb

5. kolo (07.11.2020.)
Dinamo Zagreb - Kvarner 2010
Samobor - Jazine Arbanasi
Ribola Kaštela - Dubrovnik
Sesvete - Bosco
Cedevita Junior - Omiš Čagalj Tours
Zapruđe - Pula 1981

6. kolo (14.11.2020.)
Kvarner 2010 - Pula 1981
Omiš Čagalj Tours - Zapruđe
Bosco - Cedevita Junior
Dubrovnik - Sesvete
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela
Dinamo Zagreb - Samobor

7. kolo (21.11.2020.)
Samobor - Kvarner 2010
Ribola Kaštela - Dinamo Zagreb
Sesvete - Jazine Arbanasi
Cedevita Junior - Dubrovnik
Zapruđe - Bosco
Pula 1981 - Omiš Čagalj Tours

8. kolo (28.11.2020.)
Kvarner 2010 - Omiš Čagalj Tours
Bosco - Pula 1981
Dubrovnik - Zapruđe
Jazine Arbanasi - Cedevita Junior
Dinamo Zagreb - Sesvete
Samobor - Ribola Kaštela

9. kolo (05.12.2020.)
Ribola Kaštela - Kvarner 2010
Sesvete - Samobor
Cedevita Junior - Dinamo Zagreb
Zapruđe - Jazine Arbanasi
Pula 1981 - Dubrovnik
Omiš Čagalj Tours - Bosco

10. kolo (12.12.2020.)
Kvarner 2010 - KK Bosco
Dubrovnik - Omiš Čagalj Tours
Jazine Arbanasi - Pula 1981
Dinamo Zagreb - Zapruđe
Samobor - Cedevita Junior
Ribola Kaštela - Sesvete

11. kolo (19.12.2020.)
Sesvete - Kvarner 2010
Cedevita Junior - Ribola Kaštela
Zapruđe - Samobor
Pula 1981 - Dinamo Zagreb
Omiš Čagalj Tours - Jazine Arbanasi
Bosco - Dubrovnik

12. kolo (16.01.2021.)
Kvarner 2010 - Dubrovnik
Bosco - Jazine Arbanasi
Omiš Čagalj Tours - Dinamo Zagreb
Pula 1981 - Samobor
Zapruđe - Ribola Kaštela
Cedevita Junior - Sesvete

13. kolo (23.01.2021.)
Cedevita Junior - Kvarner 2010
Sesvete - Zapruđe
Ribola Kaštela - Pula 1981
Samobor - Omiš Čagalj Tours
Dinamo Zagreb - Bosco
Jazine Arbanasi - Dubrovnik

14. kolo (30.01.2021.)
Kvarner 2010 - Jazine Arbanasi
Dubrovnik - Dinamo Zagreb
Bosco - Samobor
Omiš Čagalj Tours - Ribola Kaštela
Pula 1981 - Sesvete
Zapruđe - Cedevita Junior

15. kolo (06.02.2021.)
Zapruđe - Kvarner 2010
Cedevita Junior - Pula 1981
Sesvete - Omiš Čagalj Tours
Ribola Kaštela - Bosco
Samobor - Dubrovnik
Dinamo Zagreb - Jazine Arbanasi

16. kolo (13.02.2021.)
Kvarner 2010 - Dinamo Zagreb
Jazine Arbanasi - Samobor
Dubrovnik - Ribola Kaštela
Bosco - Sesvete
Omiš Čagalj Tours - Cedevita Junior
Pula 1981 - Zapruđe

17. kolo (20.02.2021.)
Pula 1981 - Kvarner 2010
Zapruđe - Omiš Čagalj Tours
Cedevita Junior - Bosco
Sesvete - Dubrovnik
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi
Samobor - Dinamo Zagreb

18. kolo (27.02.2021.)
Kvarner 2010 - Samobor
Dinamo Zagreb - Ribola Kaštela
Jazine Arbanasi - Sesvete
Dubrovnik - Cedevita Junior
Bosco - Zapruđe
Omiš Čagalj Tours - Pula 1981

19. kolo (06.03.2021.)
Omiš Čagalj Tours - Kvarner 2010
Pula 1981 - Bosco
Zapruđe - Dubrovnik
Cedevita Junior - Jazine Arbanasi
Sesvete - Dinamo Zagreb
Ribola Kaštela - Samobor

20. kolo (13.03.2021.)
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela
Samobor - Sesvete
Dinamo Zagreb - Cedevita Junior
Jazine Arbanasi - Zapruđe
Dubrovnik - Pula 1981
Bosco - Omiš Čagalj Tours

21. kolo (20.03.2021.)
Bosco - Kvarner 2010
Omiš Čagalj Tours - Dubrovnik
Pula 1981 - Jazine Arbanasi
Zapruđe - Dinamo Zagreb
Cedevita Junior - Samobor
Sesvete - Ribola Kaštela

22. kolo (27.03.2021.)
Kvarner 2010 - Sesvete
Ribola Kaštela - Cedevita Junior
Samobor - Zapruđe
Dinamo Zagreb - Pula 1981
Jazine Arbanasi - Omiš Čagalj Tours
Dubrovnik - Bosco