Nova uvjerljiva pobjeda kadeta: Pula 1981 - Rovinj 103:48

Kadeti Pule 1981 odigrali su u ponedjeljak utakmicu 13. kola Županijske lige i nakon uvjerljive predstave protiv vršnjaka Rovinja upisali petu pobjedu u sezoni. Dominaciju momčadi trenera Vanje Perdije najbolje oslikava konačni rezultat na semaforu u Pattinaggiu, koji je nakon četrdeset minuta neravnopravne borbe pokazivao 103:48.

U redovima Bijeloplavih najefikasniji je bio jedan od najmlađih, pretkadet Fran Račan, koji je sjajno iskoristio minutažu i ubacio 29 koševa. Dvocifreni su još bili i Tin Božić s 14 koševa, Borna Belinić s 13 te Leon Lučić s 10, dok se kod gostiju istaknuo Petrić s 15 poena.

PULA 1981 -  ROVINJ 103:48 (35:13, 19:6, 35:8, 14:21)

Pula 1981: Božić 14, Damjanac 4, Išić 8, Lučić 10, Belinić 13, Antunović 8, Ustić 6, Brumnić 3, Račan 29, Kalčić 6, Divković 2, Salihbašić. Trener: Perdija.

Rovinj: Ivančić, Naletić 2, Čekić 1, Ružić, Petrić 15, K.Matošević 5, Butković 4, Miletić 5, G.Matošević 12, Hukić 4. Trener: Bulešić.